Balkánska 114, 85110 Bratislava – Rusovce


Rusovský penzión poskytuje ubytovanie v blízkosti Bratislavy. Nachádza sa v jednej z mestských častí hlavného mesta SR, v Rusovciach. Od centra Bratislavy je vzdialený asi 13 km (cca 20 min. autom) juhovýchodne a tiež iba niekoľko kilometrov od Rakúska a Maďarska. Jeho súčasťou je reštaurácia a bar. Poskytuje služby a priestory na svadby – svadobná sála, oslavy, hostiny, rodinné večierky, alebo stretávky po rokoch a iné. Niekoľko stálych hostí a pravidelných zákazníkov si tu rado príde oddýchnuť do pre nich už známych priestorov penziónu a okolia možno práve pre tradične výbornú kuchyňu, či kvôli príjemnému posedeniu a prostrediu.

Občas sa sem prídu najesť aj členovia filmového štábu keď v okolí nakrúcajú seriál, alebo film, alebo známe osobnosti, ktoré prechádzajú popri penzióne a majú chuť na dobrý obed. V prípade svadby sa o štandardnú výzdobu postará personál reštaurácie. Zákazníci si môžu priniesť aj svoje torty, či zákusky. Ak má zákazník inú predstavu o jedle, môže si zvoliť aj jedlo mimo jedálneho lístka. Nie je problém pripraviť teplé, či studené misy alebo bufetové stoly.

SVADBY – Rusovský Penzión

Plánujete svadbu v Bratislave alebo pri Bratislave? Máte svadobných hostí, ktorých by ste radi ubytovali? Potrebujete vyzdobiť svadobnú sálu a nájsť pekné prostredie, kde by sa Vaši hostia cítili dobre? Hľadáte reštauráciu kde dobre varia a miesto pre Vašu vysnívanú svadbu? Potrebujete dobrú cenu za ubytovanie a chutné jedlo pre svadobnú hostinu?

Svadba je jeden najkrajší a určite výnimočný deň na ktorý sa len tak ľahko nezabúda. Je to zážitok, na ktorý si radi zaspomíname aj po rokoch, takže to nie je iba jeden deň. Nato, aby bol zážitok krásnou spomienkou si musíme ale trochu počkať. Pre tých, ktorí to myslia so svadbou vážne ale s úsmevom, tu máme dobrú správu – Vaša svadba je naším potešením a Vaším nezabudnuteľným dňom plným prekvapení ale niekedy aj trapasov – ktoré sa časom určite odpustia.

Dovoľte aby sme Vám trochu spríjemnili a uľahčili Váš deň pripravenou svadobnou hostinou, príjemným priestorom pre svadbu a možnosťou ubytovania pre Vás a Vašich hostí. Isto myslíte na to, aby sa Vaši hostia cítili dobre a zároveň ste mali všetko po ruke. Realizovať svadbu v hlavnom meste kdekoľvek na svete určite nie je lacnou záležitosťou, preto sa snažíme aby bola v Bratislave, resp. pri Bratislave svadobná sála za prijateľnú cenu aj so službami navyše. Reštaurácia s penziónom je ideálnym riešením na uskutočnenie svadobnej oslavy a ubytovanie hostí.

Rusovský penzión hostiny oslavy akcoe eventy Rusovce

Obrad v kostole alebo sobášnej sieni máte za sebou, Vaše ÁNO už bolo dvakrát vyslovené a teraz Vás čaká spoločný život. Je čas oslavovať. Sálu sme pre Vás už pripravili, hudba je pripravená takisto. Pred sálou malá zastávka na privítanie svadobných hostí – trochu slovenských zvykov ako napríklad rozbitie taniera a črepy pre šťastie do ďalšej etapy Vášho života. Prípitok a môže sa usádzať.

Na svadobnom stole menovky, torty, nápoje, vázy pre kytice a samozrejme sviečky v svietnikoch a stoly vyzdobené stuhami a bielymi obrusmi ako sa na svadobnú hostinu patrí. Slávnostný tuš, príhovor staršieho, prvý manželský tanec, prvá spoločne zjedená manželská polievka, dobre pripravený svadobný program, dobra muzička ktorá Vás sprevádza po celý večer. Potom už len únos nevesty, polnočný tanec, trochu zábavy a ráno unavení ako nikdy, no potešení krásne dlhým dňom, si môžete konečne ľahnúť v penzióne do svojich izieb, ktoré sme pre Vás pripravili.

Pre mladomanželov je možnosť využiť apartmán.
A aby toho nebolo málo – upratovanie svadobnej sály po dohode necháte na nás.
V našom penzióne s reštauráciou sme pripravení na splnenie Vašich predstáv o svadbe, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

Menučka.sk – denné menu na jeden klik

Otváracie hodiny

Pondelok

10:00 - 22:00

Utorok

10:00 - 22:00

Streda

10:00 - 22:00

Štvrtok

10:00 - 22:00

Piatok

10:00 - 23:00

Sobota

10:00 - 23:00

Nedeľa

10:00 - 22:00

Adresa

Naša adresa:

Balkánska 114, 85110 Bratislava - Rusovce