Ak ste reštaurácia, ktorá ponúka priestory, občerstvenie a služby určené na organizáciu osláv, svadieb, eventov, rodinných, firemných, spoločenských akcií a posedení či teambuildingov, radi uverejníme informácie o vás tiež. 

Uverejnenie reštaurácie na portáli Hostiny.sk je bezplatné, stačí ak:

1. Nám pošlete na info@hostiny.sk stručné informácie o Vás:
a) názov a adresa
b) kontakty (tel.č., email, web) a otváracie hodiny
c) popis o vás so zameraním na eventy
d) fotografie /aspoň 1/, so zameraním na eventy (výzdoba priestoru, prestretie, samotné priestory, ukážka občerstvenia, iné služby, ktoré akciu oživia,…)
e) Typy hostín aké viete zrealizovať

 a služby a vybavenie aké viete ponúknuť

2. Následne po vytvorení profilu zazdieľate link na profil tu na Vašich sociálnych sieťach (facebook, instagram, linkedin, …) – nepovinné.

Ďalšie možnosti

3. Ak chcete, aby vaša reštaurácia bola na hlavnej stránke, v odporúčaniach na každej stránke a byť čo najvyššie v jednotlivých lokalitách a kategóriách, stačí sa zaregistrovať na portáli Menučka, čím vyšší balík, tým vyššie pozície môžete získať aj tu. Podrobnosti nájdete tu.

(Podobne sa môžete pridať aj na ďalšie naše portály: Dovolenkujte.sk, Pizze.sk, Burgre.sk, Vegetarianske.sk, Ranajkove.sk, Donaska-online.sk, Bryndzove-halusky.sk, RestauraciePreDeti.sk, StreetFoodWeb.sk, CateringWeb.sk, SushiWeb.sk, RestaurantGuide.sk.)

Kontaktujte nás

0905 759 691
info@hostiny.sk