Ak ste reštaurácia, ktorá ponúka priestory, občerstvenie a služby určené na organizáciu osláv, svadieb, eventov, rodinných, firemných, spoločenských akcií a posedení či teambuildingov, radi uverejníme informácie o vás tiež. 

Uverejnenie reštaurácie na portáli Hostiny.sk je bezplatné, stačí ak:

1. Nám pošlete na info@hostiny.sk stručné informácie o Vás:
a) názov a adresa
b) kontakty (tel.č., email, web) a otváracie hodiny
c) popis o vás so zameraním na eventy
d) fotografie /aspoň 1/, so zameraním na eventy (výzdoba priestoru, prestretie, samotné priestory, ukážka občerstvenia, iné služby, ktoré akciu oživia,…)
e) Typy hostín aké viete zrealizovať

 a služby a vybavenie aké viete ponúknuť

2. Následne po vytvorení profilu zazdieľate link na profil tu na Vašich sociálnych sieťach (facebook, instagram, linkedin, …)

Ďalšie možnosti

3. Ak chcete, aby vaša reštaurácia bola na hlavnej stránke, v odporúčaniach na každej stránke a byť čo najvyššie v jednotlivých lokalitách a kategóriách, stačí sa zaregistrovať na portáli Menučka, čím vyšší balík, tým vyššie pozície môžete získať aj tu. Podrobnosti nájdete tu.

(Podobne sa môžete pridať aj na ďalšie naše portály: Dovolenkujte.sk, Pizze.sk, Burgre.sk, Vegetarianske.sk, Ranajkove.sk, Donaska-online.sk, Bryndzove-halusky.sk, RestauraciePreDeti.sk, StreetFoodWeb.sk, CateringWeb.sk, SushiWeb.sk, RestaurantGuide.sk.)

Kontaktujte nás

0905 759 691
info@hostiny.sk