Košice hotel
Sála Alžbeta  – 150 hostí
Sála Michal – 200 hostí
Reštaurácia Košice – 50 hostí
Košice Hotel vo svojej reštaurácii vďaka kombinácii klasických regionálnych receptúr a najmodernejších technológií návštevníkom ponúka ozajstný gastronomický zážitok. Objavte bohatý sortiment jedál tradičnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Jedálny lístok reštaurácie Košice je inšpirovaný tým najlepším z tradičnej domácej, ako aj medzinárodnej kuchyne. Pre hostí je pripravená aj atraktívna snacková ponuka s obľúbenými hamburgermi ci sedvičmi. Rozhodne by ste nemali vynechať špeciality šéfkuchára a lahodné dezerty. Pre dvojice alebo štvorice máme pripravené misy pre príjemné posedenie. Košice Hotel kladie dôraz predovšetkým na čerstvosť a lokálnosť surovín, ako aj ich lokálny pôvod. Aktuálna ponuka obedového menu reštaurácie Košice pozostáva z tradičných slovenských dobrôt, zahraničných špecialít a sezónnych delikates.
Košice Hotel ponúka služby organizovania rôznych podujatí, súkromných či firemných. V sálach Alžbeta, Michal či v Reštaurácii Košice nájdete to pravé miesto aj pre vašu akciu.

Svadby

Sála Alžbeta je tým správnym miestom pre zorganizovanie svadobnej hostiny na vysokej úrovni. Sála má kapacitu až do 140 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. Sála Michal  je ideálna pre svadby až pre 110 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi. Pri hranatých stoloch je možné kapacitu v oboch sálach mierne navýšiť. Reštaurácia Košice bude výbornou voľbou pre tých, ktorí plánujú menšiu svadbu v kruhu najbližších do 50 osôb pri sedení za hranatými stolmi.

Každá sála je jedinečná a spĺňa všetko potrebné, čo si pri plánovaní svadby môžete priať. Útulné, moderné, krásne a navzájom nezávislé priestory Vás naladia na tú správnu svadobnú atmosféru. Pri výbere menu ponúkame obľúbené svadobné balíky, kde máte na výber z viacerých možností servírovaných chodov a bufetových stolov.

Naším cieľom je aj tým najnáročnejším klientom svadobné prípravy čo najviac uľahčiť, a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradestvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

 

Kongresy a školenia

Konferenčná a spoločenská sála Alžbeta ponúka útulne a moderne zariadený priestor. Výhodou sály Alžbeta je možnosť samotný priestor, ktorý je možné variovať podľa potrieb klienta a typu eventu. Využitím mobilnej steny je možné vytvoriť dva akusticky nezávislé a izolované priestory, sálu Alžbeta I. a Alžbeta II. Pri rôznych typoch sedenia tak vieme zabezpečiť akcie s kapacitou 20 – 150 účastníkov. Elegantnú sálu počas dňa zalieva denné svetlo. Technické a interiérové vybavenie na vysokej úrovni a najmodernejšia klimatizačná technológia vytvára ideálne podmienky na realizáciu podujatí.

Multifunkčná kongresová a spoločenská sála Michal je dimenzovaná na kapacitu až 200 osôb pričom ponúka bohaté možnosti variability a dispozičného riešenia umiestnenia sedenia, občerstvenia i tanečného parketu. Sála Michal je priestor je vhodný na realizovanie spoločenských, firemných a iných akcií. Veľkoryso vybavený interiér je po estetickej i technickej stránke predurčený našim klientom poskytnúť najvyššiu kvalitu a komfort.

Spojením oboch sál vzniká priestor, ktorý poskytuje maximálne zázemie pre priebeh väčších firemných či spoločenských akcií akými sú konferencie či kongresy. Za posledný rok sa môžeme pochváliť organizáciou domácich, ako aj medzinárodných podujatí menšieho, i väčšieho charakteru. Príkladom sú spoločnosti ako Apple, USS, Winners, Asice, Poradca podnikateľa, Poštová banka, a iní. Kongresové centrum je možné prispôsobiť podľa počtu účastníkov a typu sedenia. Akci ev nich môžu prebiehať paralelne vedľa seba, pričom sú úplne nezávislé alebo vytvárajú priestor na organizovanie jednej veľkej akcie.

Viac informácií o spoločenských udalostiach nájdete na TU