Kamenná piváreň

Kamenná piváreň
Štúrova 5/46, 900 01 Modra

 

Reštaurácia ponúka širokú škálu jedál, ktoré nadchnú nielen pivára. Od jednoduchých snackov až po jedlá pre náročných. Z našej ponuky si určite vyberiete aj vy. Pedjedlá a chuťovky nielen k pivu sú základom príjemného posedenia s priateľmi. Tradičné jedlá či jedlá na dreve oslovia aj náročného zákazníka. Budeme radi ak Vás naša ponuka osloví a oceníte naše kuchárske umenie. Budeme sa snažiť sproztredkovať vám spojenie tých najlepších chutí s príjemným posedením v našej reštaurácií.
Piváreň s osobitným charakterom a štýlom, ktorý osloví nielen milovníkov piva. Zakladáme si na čapovaní kvalitného zlatistého moku a starostlivej príprave kvalitného jedla, pri ktorom si vychutnáte jedinečný gastronomický zážitok. Je našou prioritou pripraviť pre vás i vašich priateľov príjemné posedenie pri akejkoľvek príležitosti.
Samozrejmosťou je možnosť sledovania športových prenosov v športklube s kapacitou 25 miest. V prednej časti reštaurácie máme k dispozícii salónik na organizovanie malých spoločenských akcií pre uzavreté skupiny, ktorý sa v bežnej prevádzke využíva ako jedálenská časť s kapacitou 25 osôb.
Pivárenská časť uspokojí aj toho najnáročnejšieho pivára. Ponúkame vám niekoľko druhov kvalitného čapovaného piva vrátane pivného špeciálu. Samozrejmosťou je aj čapovaný nealkoholický Radler.

SVADOBNÁ MIESTNOSŤ

Priestranná a moderne zariadená spoločenská sála vyniká variabilnosťou usporiadania sedenia a viacúčelovým využitím priestoru. Je možné ju využiť na usporiadanie rodinných osláv, svadieb, smútočných posedení, konferencií, prípadne firemných večierkov s kapacitou približne 65 osôb podľa účelu využitia. Pri kongresoch alebo firemných a prezentačných akciách je možné využiť videoprojekciu až pre 80 osôb.

Otváracie hodiny

Pondelok

10:00 - 22:00

Utorok

10:00 - 22:00

Streda

10:00 - 22:00

Štvrtok

10:00 - 22:00

Piatok

10:00 - 23:00

Sobota

10:00 - 23:00

Nedeľa

10:00 - 22:00