Hotel Elizabeth

Hotel Elizabeth

SVADBY

Výnimočné miesto pre jedinečný okamih

Vyberte si to najlepšie miesto pre vaše zásnuby

Spojte deň začiatku spoločnej budúcnosti s Hotelom Elizabeth**** a vychutnajte si romantickú oslavu Vašich zasnúb. Ponúkame Vám rôzne variácie kanapiek a prípitok šampanským pre Vašich hostí, v novo zrekonštruovanom, secesnom Hoteli Elizabeth****.

elizabeth

Oslávte prvé kroky tohto výnimočného dňa v exkluzívnych priestoroch našich salónikov. Tieto nádherné miestnosti, ktoré dýchajú elegantnou atmosférou sú ako stvorené pre oslavu zásnub. Na základe dlhodobej tradície a reputácie pre štýl a eleganciu je Hotel Elizabeth**** ideálnym miestom pre veľkú svadbu, ale i pre menšiu, intímnejšiu slávnosť. Naši skúsení svadobní koordinátori budú potešení sa s Vami stretnúť a ponúknuť Vám radu, tak aby príprava na Vašu svadbu prebehla čo najľahšie. A čo viac, na základe vzájomnej konzultácie radi zorganizujeme Vašu svadbu na kľúč.

Pre viac informácií kontaktujte našu svadobnú koordinátorku práve dnes.
Kontaktujte našu svadobnú koordinátorku:
0903 987 949, renata.janosova@hotelelizabeth.sk, alebo svadba@hotelelizabeth.sk

PODUJATIA A SPOLOČENSKÉ AKCIE

Váš partner pre úspešné eventy

KONGRESOVÁ SÁLA

Plne klimatizovaná kongresová sála je vybavená najmodernejšou konferenčnou technikou, ozvučenie s mikrofónom, dataprojektor, veľkoplošné plátno, tlmočnícke zariadenie. Konferenčné priestory slúžia na usporiadanie konferencií, workshopov, seminárov, školení, ako aj na recepcie a spoločenské akcie.

Kompletný konferenčný servis k Vašej spokojnosti.
Konferenčné priestory hotela s WiFi pripojením zahŕňajú:

• Kongresovú sálu s maximálnou kapacitou 180 osôb
• 6 hotelových salónikov s ich celkovou kapacitou 165 osôb

Náš kompletný konferenčný servis zahŕňa:

• Sekretárske práce
• Tlmočnícka technika a tlmočnícke služby
• Konferenčné občerstvenie
• Hostesky
• Suveníry
• Sprievodný program – spoločenský alebo relaxačný

DOBOVÁ HOSTINA NA TRENČIANSKOM HRADE

Zažite s nami historický večer s dobovou hostinou v priestoroch Trenčianskeho hradu. Je to náš vyhľadávaný doplnkový program v rámci konferencií, stretnutí s obchodnými partnermi a klientami. Sprievodcovia v historických kostýmoch Vás odprevadia z hotela na Trenčiansky hrad, kde Vás privítame dobrým nápojom a Váš stredoveký večer môže začať…

Hotel získal viaceré Ocenenia

TOP 10 Najobľúbenejší hotel na Slovensku
Luxury Cultural Retreat 2017
World Luxury Hotel Awards 2017
World Luxury Award 2016
Hoteliér roka 2016
Najlepší mestský historický hotel Európy 2016
Najlepší historický hotel so zákazníckym servisom v Európe 2015

Reštaurácia Elizabeth

Prvotriedna reštaurácia s vyšším štandardom obsluhy Vám ponúka výhľad na unikátny rímsky nápis na hradnom brale. Objavte v ponukovom lístku bohatý sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne, špeciality šéfkuchára, flambované, filetované a blanšírované špeciality, široký výber kvalitných vín, business menu a špeciálne menu pre skupiny.

Kaviareň Sissi

Príjemná atmosféra secesnej kaviarne nabáda nielen k spoločenským stretnutiam, ale je aj vhodným prostredím na neformálne stretnutia obchodných partnerov. Kaviareň Sissi Príjemná atmosféra secesnej kaviarne nabáda nielen k spoločenským stretnutiam, ale je aj vhodným prostredím na neformálne stretnutia obchodných partnerov.
Tí, ktorí obľubujete rýchle, jednoduché obedy si určite vyberiete – máte radi pestré zeleninové šaláty alebo dáte prednosť chrumkavým toastom či sendvičom pripraveným podľa orginálnych receptov? Výborne chutia aj zákusky z vlastnej cukrárskej dielne.
Našich najmenších hostí privítame špeciálnym detským menu v detskom kútiku kaviarne Sissi.

Viac informácií o bohatých možnostiach organizovania udalostí u nás, v Hoteli Elizabeth nájdete na našej www stránke. 

Tešíme sa na Vás