Hotel Belassi**** Café & Restaurant

Hotel Belassi Café & Restaurant
Kapacita reštaurácie 90 osôb.
Hotel BELASSI sa nachádza v historickom centre mesta Bojnice, len 500 metrov od Bojnického zámku. Svojim zákazníkom ponúka útulné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou, satelitnou TV, Bezplatnými Wifi pripojením a príslušenstvom na prípravu kávy alebo čaju. Hotel je bezbariérový.
Kaviareň a reštaurácia ponúka stredomorské špeciality a pokrmy medzinárodnej kuchyne, chutné obedové menu ale aj možnosť usporiadať rodinnú oslavu alebo svadbu. V letnom období je možné posedieť si na krásnej terase vo dvore, prípadne zorganizovať tu aj svadbu či iné rodinné alebo firemné posedenie.
Hotel Belassi sa radí medzi Baby Friendly hotely. Samozrejmosťou sú detské stoličky, detské menu, detský kútik plný hračiek, nefajčiarske prostredie, dostatok priestoru pre váš kočík aj v interiéri a k tomu ubytovanie pod jednou strechou s detskou postieľkou grátis.
Eventy
Plánujete event alebo podujatie firemného či súkromného charakteru ? Radi Vás odbremeníme od príprav od začiatku do konca.
Poradíme – možnosti, varianty, tipy pre váš event v Bojniciach
Odporučíme – vhodné menu, usporiadanie priestorov, doplnkový program
Vypracujeme – návrh vášho podujatia od uvítania hostí až po záverečný gong
Zabezpečíme – gastro služby, technické vybavenie, výzdobu, personál, organizáciu
Zrealizujeme – celú akciu od začiatku do konca
Stravovanie sme povýšili na umelecký zážitok. Vychutnajte si ho v BELASSI Café & Restaurant Bojnice.

Firemné akcie v BELASSI Bojnice

  • semináre, školenia
  • teambuildingy
  • prezentácie výrobkov
  • Brunch, pracovný obed/ večera
  • obchodné rokovanie
  • banket, raut, recepcia pre obchodných partnerov
  • firemná kokteil party, vianočný večierok, firemný ples

Bojnice so svojimi možnosťami sú ideálnym miestom pre firemné akcie, eventy a podujatia. Bojnický zámok, jeden z TOP v Európe, tvorí očarujúcu kulisu nielen pre romantikov. Ukážte vášmu zahraničnému obchodnému partnerovi peknú tvár Slovenska. Alebo sa odmeňte svojim zamestnancom pobytom v príjemnom prostredí. BELASSI Café & Restaurant Bojnice je správnym miestom pre vašu firemnú akciu či event.

Rodinná oslava

Hľadáte miesto, kde môžete oslavovať aj keď v malom počte, stále vo veľkom štýle, romanticky aj moderne, tradične v netradičnom, ale hlavne vždy podľa vašich predstáv? Čokoľvek oslavujete a akékoľvek sú vaše želania, BELASSI Café & Restaurant Bojnice vám z vašej rodinnej oslavy urobí nezabudnuteľný zážitok. Ponúkame Vám oslavy pre dvojice, malé spoločnosti, ale aj veľké až do 80 hostí.

Priestory pre rodinné oslavy

  • Reštaurácia – interiér
  • Terasa + záhrada
  • Seminárna miestnosť – klimatizovaná miestnosť sa nachádza na 1. poschodí hotela.