VYCHUTNÁVAŤ SI OZAJSTNÉ KULINÁRSKE SÚSTA JE VAŠÍM PRIVILÉGIOM
Našimi najvzácnejšími ingredienciami sú náš personál a priestor Reštaurácie Privilege.
Svoje posedenia pre Vás zorganizujeme v týchto priestoroch.

Salónik A – Ako v podkrovnej luxusnej obývačke

Salónik A je ideálnym priestorom pre vaše súkromné porady, dôležité pracovné rokovania, oslavy len v kruhu tých najbližších alebo stretnutia s vašimi pravými priateľmi.

Salónik je úplne oddelený od priestorov reštaurácie, má samostatný vchod. Vybavený je veľkým rokovacím/jedálenským stolom, kaviarenským kútikom s kreslami, barom, prezentačnou technikou. Vhodný je pre max. 10 osôb.

Salónik B – Ako v súkromnej reštaurácii


Veľmi flexibilný priestor pre vaše školenia, prednášky, workshopy, celodenné pracovné stretnutia či menšie oslavy, ktorý vám prispôsobíme na mieru, to je náš Salónik B.

Je súčasťou priestorov reštaurácie s modulovateľnými stenami, ktoré ho dokážu uzavrieť. Vybavený je veľkými rokovacími / jedálenskými stolmi, pohodlnými stoličkami, ktoré vám rozmiestnime podľa želania a prezentačnou technikou. Vhodný pre max. 30 osôb.

REZERVUJTE SI SALÓNIK

Chcete svojim známym, rodine či kolegom dopriať okrem chutného jedla aj dokonalý relax?

Navštívte aj naše Rímske kúpele S.P.Q.R.

V našom wellness centre nájdete všetky rímske pôžitky na jednom mieste. Príďte si vychutnať relaxačnú masáž z rúk odborníkov, objavte liečivé účinky sáun a zmyte svoje problémy v bazéne s protiprúdom, vírivej vani, či masážnej sprche. Svoju regeneráciu môžete zakončiť oddychom na vyhrievaných ležadlách a v odpočivárni.

Samozrejmou súčasťou našich služieb je ubytovanie. Akýkoľvek je účel vášho pobytu, na ceste za jeho cieľom je správny výber hotela.  Veríme, že práve u nás sa budete cítiť výborne.
Denne si u nás môžete vychutnať aj obedové menu. Príjemnú prestávku vo vašom pracovnom dni.
Menučka.sk – denné menu na jeden klik
Či si už vyberiete služby nášho hotela, reštaurácie alebo rímskych kúpeľov, vašou hlavnou voľbou je pocit byť privilegovanými.
Pretože u nás sú vaše výsady a práva naším štandardom.

Adresa

Naša adresa:

Werferova 3, 04001 Košice

GPS:

48.70570862355, 21.245006752115